Zaznacz stronę

LEO OPONY

Klimatyzacja

Serwis ogumienia

Mechanika samochodowa

Felgi stalowe i aluminiowe

Nasza firma od ponad 14 lat świadczy usługi w zakresie naprawy i sprzedaży opon oraz regeneracji felg stalowych i aluminiowych. W 2007 roku poszerzyliśmy zakres usług o mechanikę samochodową i serwis klimatyzacji.

Dwie, dogodnie zlokalizowane siedziby – w Lniskach i Steżycy – zapewniają łatwy dojazd z Trójmiasta, Kartuz, Żukowa i Kościerzyny.

Za najwyższy cel stawiamy sobie udoskonalanie naszych usług. W codziennej pracy stawiamy na jakość i profesjonalizm, co doceniło szerokie grono Klientów.

Jesteśmy bezpośrednim odbiorcą dużych koncernów oponiarskich takich jak Yokohama, Michelin, Pirelli oraz Continental. Współpracujemy też z ogólnopolską czołówką hurtowni opon.

Dzięki niskim i uczciwym cenom oferowanych przez nas towarów, a także fachowej obsłudze, zyskaliśmy rzeszę stałych Klientów. Systematycznie zjednujemy sobie też nowych, którzy doceniają standard świadczonych przez nas usług.

Nasz cel to świadczenie usług na najwyższym poziomie, profesjonalizm, niskie ceny oraz zadowolenie Klientów.

Serwis opon

Oferujemy kompleksowy serwis ogumienia. Wulkanizacja, zmiana kół i opon, naprawa i regeneracja, wyważenie kół. przechowywanie. 

LEO OPONY

Felgi stalowe i aluminiowe

Zajmujemy się nie tylko oponami, ale również całymi kołami. Sprzedajemy, naprawiamy oraz serwisujemy felgi stalowe i aluminiowe. 

LEO OPONY

Mechanika pojazdowa

Świadczymy usługi z szeroko rozumianej mechaniki pojazdowej. Zdiagnozujemy i naprawimy każdą usterkę, z jaką boryka się Twoje auto. 

LEO OPONY

Klimatyzacja

Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji. Naprawa, wymiana czynnika, ozonowanie, odgrzybianie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Leo Opony Michelin
Leo Opony Pirelli
Leo Opony Continental
Leo Opony Yokohama

SERWIS OPON LEO LNISKA

🏢 ul. Jarzębinowa 2, 83-330 Żukowo

📱 58 685 37 02

⌚Pon. – pt. 08.00 : 18:00; Sob. 08:00 : 14.00

 

SERWIS OPON LEO STĘŻYCA

🏢 ul. Jana III Sobieskiego 15, 83-322 Stężyca

📱 58 684 31 79

⌚Pon. – pt. 07.00 : 17:00; Sob. 07:00 : 13.00